O nas

Witamy Państwa na stronach serwisu

Nasza Kancelaria jest niezależną, prywatną firmą, działającą na terenie całego kraju. Istniejąc od 1998 roku zajmujemy się sprawami klientów zarówno z terenu kraju jak i zagranicy.

W ramach naszej działalności oferujemy kompleksową, stałą i doraźną, obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej w zakresie prawa podatkowego, handlowego, cywilnego, administracyjnego, prawa pracy oraz zamówień publicznych.

Posiadamy szerokie doświadczenie w odzyskiwaniu należności od dłużników oraz w prowadzeniu egzekucji przed organami komorniczymi.

Oferowana przez nas pomoc prawna obejmuje pełen zakres przewidziany przez ustawę o radcach prawnych i polega na świadczeniu pomocy prawnej podmiotom gospodarczym, jednostkom organizacyjnym oraz osobom fizycznym, z wyłączeniem spraw rodzinnych, opiekuńczych i karnych.

Nasza działalność obejmuje udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, opracowywanie projektów umów oraz występowanie przed sądami i urzędami a także udzielanie konsultacji prawnych, w tym zastępstwo prawne i procesowe.

Nasza Kancelaria zapewnia również obsługę w języku angielskim.

Świadczymy usługi zarówno w siedzibie firmy mieszczącej się w nowoczesnym lokalu oraz w miejscu prowadzenia działalności przez klientów jak i za pośrednictwem niniejszego serwisu.

Do tej pory Kancelaria wykonała wiele analiz prawnych dla różnych podmiotów gospodarczych, uczestniczyła w procesie prywatyzacji pośredniej, opracowywała opinie prawne w zakresie różnego rodzaju umów, uczestniczyła w zawieraniu kontraktów zagranicznych przez firmy krajowe, współpracowała przy zakładaniu spółek prawa handlowego, w tym także spółek na terenie Litwy, Białorusi i Ukrainy.

Obecnie prowadzimy stałą obsługę prawną firm branż: paliwowej, medialnej, telewizji kablowej, instalacji cieplnych, spalarni śmieci i budowlanej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Ideą serwisu „pisaniepraczprawa.keep.pl” jest upowszechnianie wiedzy i rzetelnej informacji z zakresu  powszechnie obowiązującego prawa polskiego oraz świadczenie usług prawniczych określonych poniżej.

Serwis adresowany jest do osób zainteresowanych skorzystaniem za pośrednictwem internetu z usług w zakresie sporządzania:

         PORAD PRAWNYCH

         WZORÓW DOKUMENTÓW

         OPRACOWAŃ PRAWNYCH

Usługi oferowane przez serwis realizowane są z najwyższą starannością przez osoby legitymujące się wykształceniem prawniczym w oparciu o obowiązujące przepisy oraz przy uwzględnieniu aktualnego orzecznictwa, poglądów doktryny i dostępnej literatury.